Duyurular


K1 / K2 Yetki Belgesi, SRC ve Psikoteknik Değerlendirme Belgeleri için doğrudan hizmet talep edeceklerin bilgisine!

Sayın müşterimiz, firmanıza vereceğimiz hizmetin sağlıklı ve doğru maaliyetlerle en kısa sürede yürütülebilmesi için, lütfen sizden istediğimiz bilgileri aşağıda talep edilen formatta ve başvuru yöntemlerinde gerçekleştiriniz. 

1. aşama: İlk olarak firmanız aktifinde gözüken araçların ruhsatlarına bakınız ve cinsi hanesinde kamyon/kamyonet yazan araçlarınızın sayısını belirleyiniz. Başka bir ifadeyle her bir araç için ruhsatta yazan net ağırlığı ile istiap haddini toplayınız veya yeni ruhsatlarda yazan azami yüklü ağırlığını tespit ediniz. 3500 kg ve altı olan araçlar için kamyonet, üstü araçlar için kamyon ifadesini kullanınız! Örneğin: 1 adet kamyonumuz, 2 adet kamyonetimiz veya 1 adet kamyonetimiz var / K1 yetki belgesi ya da K2 yetki belgesi almak istiyoruz şeklinde...

2. aşama: Belirlediğiniz araç/araçları kullanan, kullanma olasılığı olan veya ileri tarihlerde SRC belgesi gereksinimi olabilecek kişileri tespit ediniz. Bu kişileri adı, soyadı, TC kimlik numarası, aktif sigortalı veya emekli bilgisini, ehliyetin ilk verildiği tarihi ve sınıfı, var ise ehliyetin yenilenme tarihi ve sınıfını,  bilgilerini içeren bir liste haline getiriniz. Örneğin: Sevim Uslu, TC no: 11405400400, Bağkur/aktif, ehliyet veriliş:13.03.1984 - B sınıfı, yenileme: 21.01.1998 - E şeklinde...

3. aşama: İnternet üzerinden direkt olarak talepte bulunmak için web sayfalarımızda  her ürünün sayfası altında bulunan "Hizmet Talep Formu" nu, tüm talepleriniz için bir kere doldurmak ve göndermek suretiyle veya 0216 5303503 numaralı İstanbul merkez ofisimize fakslayarak iletiniz.

4. aşama: Merkezimize ulaşan profiliniz; danışman arkadaşlarımızca derhal değerlendirilecek ve firmanız için uygun olan belgeler tespit edilecek, işin toplam maliyetini de içeren kapsamlı bilgilendirme yazısı beraberinde  "Danışmanlık Hizmet Protokolü"  size teklif olarak fakslanacaktır.

5. aşama: Firmanıza ilettiğimiz kaşelenmiş ve imzalanmış "Danışmanlık Hizmet Protokolü" yapılacak olan belgelendirme çalışmalarına ilişkin danışmanlık hizmet bedelini ifade eder. Uygun bulmanız halinde, ilettiğimiz protokolü siz de kaşeleyip imzalayınız ve merkez ofisimize fakslayınız. Protokol/protokoller üzerinde yer alan hizmet bedeli/bedellerini yine protokol üzerinde belirtilmiş banka hesap numaralarımızdan birisine havale ediniz ve dekontu fakslayınız. Hizmetimiz derhal başlayacaktır. Tüm hazırlanması gereken belgeler, istediğimiz belge türleri, orjinal formlar, uygulama örnekleri ve sair talimatlar e-posta şeklinde iletilecektir. Hazırlayacağınız dosyayı elden ya da kargoyla bizlere ulaştırdığınız da, tarafımızca ilave edilecek diğer belgeler ve düzenlemelerle nizami dosya formatı oluşacak ve sizin adınıza hareketle ilgili kurumlara başvurunuz yapılacak, takip edilecek, belgelerin elinize ulaşması sağlanacaktır. 

 

ÖRNEK: "Hizmet Talep Formu"

» Diğer Duyurular

AB UYUM GROUP bilgisi ve müsaadesi dışında alıntı yapılamaz, tespiti halinde hukuki yaptırımlarda bulunulacaktır.
BİLİŞİM SUÇLARI HK.