SRC/ODY/ÜDY Belgemi kaybettim yenisini çıkarmanızı istiyorum


AAA

Sahibi olduğunuz SRC, ODY, ÜDY belgelerinden herhangi birisini kaybetmeniz halinde, sizin için hazırlanacak geçerli başvuru dosyasıyla Ankara'dan adınıza başvurusu yapılır. Geçerli dosya formatınız için sizden istenecek belgeler size iletildikten sonra yapmanız gerekenler ve belgenin zayii olması nedeniyle ödenecek olan bedellerin ne olduğu ve nereye yatırılacağı bilgisi verilir.

Yapılacak çalışma yönünde istenen belgelerin iletilmesini takiben, ofislerimizde yapılacak düzenlemeyle geçerli başvuru dosyanız ilgili kuruma sunulur, kurumdan alınan evrak kayıt tarihi ve sıra numarasıyla takibe alınır. Belgenizin elinize ulaşacağı ana kadar verilen hizmet devam eder.

Henüz gelmeyen SRC/ODY/ÜDY belgemin elime geçmesini istiyorum...

Kendi imkanlarınızla ve posta yoluyla başvurup halen gelmeyen belgenizin elinize geçmesi amacıyla verilen hizmetimizdir. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Ankara ofisimize talebinizle ilgili talimat geçilir. Geçerli bir başvurunuzun olup olmadığı, hangi aşamada olduğu, dosya içeriğinden veya sunulan evraklardan dolayı bir sorun varsa niteliği gibi erişemediğiniz detay tespit edilir ve başvuru dosyası tashihi yönünde gerekenler şahsınıza iletilip, tamamlamanız beklenir. Takiben ikinci aşamada dosya tashihi yapılır, belgenizin elinize geçmesi beklenir. Noterden tasdikli vekaletname vermeniz halinde bu süreç ortadan kalkar, belgeniz Ankara ofisimiz elemanlarınca elden alınır derhal adresinize postalanır.

 

Bu konuda hizmet satın almak istiyorum!..

Telefonla, faksla, ofislerimizi ziyaret ederek veya "Hizmet Talep Formu"nu doldurarak bize doğrudan başvurabilirsiniz. İndirimli bedellerimizden faydalanarak belgelere sahip olmak isterseniz, altta yer alan "doğrudan alım" linklerini kullanınız ve "interaktif hizmet yönergelerini" izleyeniz.

AB UYUM GROUP'a başvurunuzu yaptıktan sonra ki süreçte, hizmetiniz yönünde sizden isteyeceğimiz belgeler, dilekçe ve orjinal formlar, detaylı doldurma kılavuzları ile hizmetin maaliyeti, detaylarıyla tarafınıza iletilecektir. Hizmet süresince firmanızla ilgilenecek olan müşteri temsilciniz her an klavye ve telefonunuza olan uzaklığınız kadar yakın olacak ve sizi yönlendirecektir.

Uluslararası yolcu Yurtiçi yolcu Uluslararası eşya/yük Yurtiçi eşya/yük
SRC1-doğrudan alım  SRC2-doğrudan alım   SRC3-doğrudan alım   SRC4-doğrudan alım
ODY1-doğrudan alım ODY2-doğrudan alım   ODY3-doğrudan alım  ODY4-doğrudan alım
ÜDY1-doğrudan alım   ÜDY2-doğrudan alım  ÜDY3-doğrudan alım  ÜDY4-doğrudan alım

 

 

  

 

 

SRC/ODY/ÜDY türü mesleki yeterlilik belgeleri hakkında: