Hakkımızda


AAA

ab uyum logo

AB UYUM GROUP’UN oluşmasına temel olan, çalışmalar ve konularının başlangıcı 2005 yılının eylül ayıdır ki, çıkış noktası 10.07.2003 tarihli ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ile Kanunla beraber anılan: Karayolu Taşıma Yönetmeliği ile Karayolu Taşımacılık Faaliyetleri Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yönetmeliğidir

Kanun ve Yönetmeliklerin gündemimizi oluşturduğu o dönemlerde, taşımacılık sektörünün ve diğer mükelleflerle çalışanlarının mevzuatlardan yeterince bilgi sahibi olmadıkları ve toplumun ilgisini çekecek boyutta bir kamuoyunun da oluşmadığını gördük. Olasılıklarla beraber, yaptırımların devreye girmesiyle birlikte yaşanabilecek kargaşa ortamını öncesinden görüyor ve sektör için neler yapılabileceğini tasarlıyorduk.

Uzunca sürecek bir maraton koşusuna hazırlanır gibi çalışıldı; Yönetmelikler ve mevzuatları, çalışma formatları, interaktif stratejiler, kurumsal imaj, iletişim yöntemleri ve çözüm önerileri gibi birçok konuda veri tabanı oluşturuldu, hedefler belirlendi.

Portföy içinde yer alan çoğu firmamız; Referansla, internetten ulaşarak, iletilerimizden yönlenerek ya da kolluk kuvvetlerinden cezaya maruz kalarak, mevzuatı öğrenip bir şekilde bizlere ulaşmış ve hizmet almış olmakla beraber, hâlihazırda aylık müşavirlik anlaşması vesilesiyle ilişkilerini devam ettirmektedirler.

AB UYUM GROUP sahip olduğu portföy ve sinerjisiyle, Karayolu Taşıma Kanunu mevzuatları genelinde hizmet vermenin yanı sıra değerli çözüm ortakları ile hizmet sektörünün değişik dallarında da adından söz ettirmektedir. Büyüyen, gelişen artı grafik eğrisiyle AB UYUM GROUP yeni projelere, yeni başarılarına da imza atmak için sabırsızlanmakta ve gerekli alt yapı çalışmalarına devam etmektedir.

Değerli Müşterilerimiz ve AB UYUM GROUP’A ulaşan ziyaretçilerimiz. “Güvenilir Bilgi, Doğru Çözüm” sloganımızla, etik-hassas ticari vizyonumuzla, ödün vermeden ve başarıyla büyümemizi sürdürüyoruz.

"Konusunda Türkiye'nin ilki ve en başarılısı" olmanın verdiği özgüvenle yanıbaşınızdayız...

Saygılarımızla,

AB UYUM GROUP

 

PORTE OSGB EĞİTİM VE TİCARET LTD. ŞTİ.